Spam

Spam

Tutaj możecie zostawić adres swojego bloga!

Na pewno zajrzę!

Ronnie!

20 komentarzy:

 1. http://ana-meg-1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Jedna droga i jeden wielki wybór ,który może cię prowadzić szczęśliwie do końca życia .
  Najmniejszy błąd kosztuje krocie ,ale i tak do niej dążymy .
  Chociaż możemy jej nie zaznać narażamy się na nią.
  To brzmiące poważnie pojęcie miłości .
  Ścieżki rozległe ,ale cel wierny .
  Czasem zastanawiam się czy żyjemy tylko po to .
  Może tak,ale co jeśli ją zniszczymy ?
  Zbłądzimy ?
  Unikatowa , zakończona niezwykłym szczęściem miłość trafia się rzadko .
  Strach ,że jej się nie dozna zaczyna pogrążać,
  A co jeśli przeszliśmy obok niej zimno i chłodno nie zauważając na nią.
  Czy ostatecznie zaznam tą namiętność ?
  http://mika997.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. "Co by było gdyby...?"
  Znajome pytanie powtarzane praktycznie codziennie, ale nie wiadomo ile by się zrobiło, ono nie zostanie uniknione. Ros Moore, zwykła nastolatka, chodząca do zwykłej szkoły i mające zwykłe życie. Przynajmniej, tak właśnie myślała.. Mając nadzieję, na lepszą przyszłość, nie może odciągnąć się od przeszłości, która idzie za nią krok w krok, nie dająca o sobie zapomnieć praktycznie każdego dnia. Dostając drugą szansę i o wiele lepsze warunki w nowej rodzinie, chce zacząć wszystko od nowa. Jednak już pierwszego dnia szkoły staje pod ostrzałem uczniów Stamford High School. Między innymi Louisa Tomlinsona, uważającego się za najważniejszego i lepszego od innych. Zamieszany kilka lat wcześniej z narkotykami, przez co zapłacił za to wysoką cenę. Jednak i w jego przypadku dawne życie, które chce uniknąć, staje przed nim niczym mur.
  Czy Ros i Louis odnajdą cel w życiu? Czy przestaną myśleć o tym co było i będą kierować się tym co ma być i będzie? Czy pomogą sobie nawzajem? A może nadal będą na linii wroga?

  Więcej dowiesz się w opowiadaniu Look After You.
  Serdecznie zapraszam doczytania i komentowania na: nosmilenolove.blogspot.com

  Czas pokarze kim tak na prawdę jesteśmy.

  OdpowiedzUsuń
 4. [OPOWIADANIE FANTASTY - SAMODZIELNA PRACA]
  Rzucając się na trawę przyglądam się świecącym gwiazdą. Dopiero teraz dociera do mnie, że jest to ostatni nasz spokojny wieczór. Od jutra zaczniemy całkiem inne życie, życie którego każdy w głębi się obawiał i modlił, aby ten dzień nigdy nie nadszedł. Albowiem od jutra zacznie się wojna. Podnosząc wysoko przed siebie swą dłoń przyglądam się pierścieniu, który ozdabia mój palec. Niby ma mi przynieść szczęście, zobaczymy w czasie ostatecznego starcia. Mam nadzieję, że ten amulet zadziała.
  http://destroyerofevil-elitamagow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam do mnie:

  dasz-rade-a-ja-ci-pomoge-zayn.blogspot.com

  Zoey w jednej chwili straciła wszystko. Dom. Rodzinę.
  Od tej pory zamknęła się w sobie, nie potrafi cieszyć się życiem, odwraca się od znajomych, nienawidzi swojej ciotki, opuszcza się w szkole...
  I czy ktoś pomoże jej się z tym uporać? A może będzie musiała poradzić sobie z tym sama?

  Jeżeli Cię zaciekawiłam to serdecznie zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej! Zapraszam na bloga o pewnych nastolatkach którzy zostali rozdzieleni w dzieciństwie. Wszystko się zmienia jak chłopak powraca.

  Ona jest 19-letnią dziewczyną, która jest przymuszana do ślubu przez swojego ojca. Mimo swoich sprzeciwów jej mężem zostanie nie kto inny tylko Liam Payne. Zależy mu tylko na firmie ojca dziewczyny, a tak naprawdę nie kocha jej w ogóle. Czy jej życie zmieni jej przyjaciel z "piaskownicy"?

  On jest 2O-letnim właścicielem firmy modelingowej. Współpracował kiedyś z rodzicami Payne więc wie jak rodzina chce załatwić państwa Devdan. Czy pomoże przyjaciółce w kryzysowej sytuacji?


  Zapraszam serdecznie : http://company-arrangements.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Doncaster to niepozorne miasto, w którym dzieją się okropne rzeczy. To właśnie tutaj trwa zaciekła walka pomiędzy dwoma potężnymi gangami- Devil i Dangers. Piękne kobiety, przystojni mężczyźni i żądza bezkompromisowej władzy, której nie mogą powstrzymać.
  Effie i Bree vs. Louis i Harry. Kto z nich wygra grę bez zasad? Kto z nich nie ulegnie pokusom i odrzuci swoje uczucia na bok?
  Czy razem stworzą imperium, o jakim zawsze marzyli? Czy może Doncaster stanie się Miastem Upadłych?
  Zwiastun - https://www.youtube.com/watch?v=KcUKk55Qo_E
  http://city-of-the-fallen-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Tybee Island to za dnia miasteczko, jak każde inne. Tłumy na bazarach, głośne rozmowy i śmiechy, przesiadywanie godzinami na świeżym powietrzu. Wszyscy żyją swoim życiem. Dostawca Louis, mechanik Niall z pozoru spokojni i porządni obywatele, jednak przypuszczenia są mylne.
  Charile i Ellie to dziewczyny, które mają swoje zainteresowania oraz zajęcia. Ich dzień to zwyczajna rutyna, ale zdarzają się wyjątki. Czasem mają ochotę dołączyć do innych imprezowiczów...
  Zwykłe odebranie paczki, naprawa roweru, może zmienić ich życie o sto osiemdziesiąt stopni.
  http://sleepless-city-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapraszam do udziału w konkursie na najlepsze fanfiction :)
  http://call-me-clown.blogspot.com/2014/06/konkurs.html

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziewiętnastoletnia Lilly Anderson zarabia na życie jako uliczny grajek. Nie ma rodziny, ani przyjaciół. Od dwóch lat żyje w toksycznym związku z osiem lat starszym Danem Beinem, który co chwila wplątuje ją w nowe interesy.

  Wszystko zmieni się, gdy na drodze Lilly stanie dwudziestoczteroletni Louis Tomlinson.
  Potajemne spotkania, nierozwikłane problemy i szereg tajemnic.
  Życie dziewczyny znacznie się skomplikuje, a od dawna skrywany przez nią stan zdrowia, wyjdzie na jaw.
  Czy będzie chciała się leczyć? Czy jej znajomość z Louisem przetrwa? Kogo wybierze?
  Zapraszam do poznania losów Lilly.

  http://nothing-happens-by-chance-flyaway.blogspot.com/

  Serdecznie zapraszam i obiecuję, że się odwdzięczę.

  OdpowiedzUsuń
 11. Uciec przed przeszłością nie jest łatwo. Szczególnie, jeśli kryjemy w niej wiele mrocznych sekretów i za wszelką cenę staramy się nie dopuścić do tego, aby ujrzały one światło dzienne. Teraz, gdy wszystko zaczęło się układać a Melanie odzyskała swoje dawne, beztroskie i spokojne życie, tajemnice z przeszłości wracają.
  Czy poradzi sobie z problemami, które na nią czekają? Czy może jednak postanowi się poddać?
  Chłopak narkoman, przyjaciółka oszustka, intrygi, kłamstwa, tajemnice, ślepa miłość...
  ----> Ostatnie Spojrzenie <-----

  Jeśli postanowisz wpaść i skomentować, to ja zrobię to samo na Twoim blogu. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 12. http://noc-zawsze-jest-mloda.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Hej! Zapraszam na bloga o pewnych nastolatkach którzy zostali rozdzieleni w dzieciństwie. Wszystko się zmienia jak chłopak powraca.

  Ona jest 19-letnią dziewczyną, która jest przymuszana do ślubu przez swojego ojca. Mimo swoich sprzeciwów jej mężem zostanie nie kto inny tylko Liam Payne. Zależy mu tylko na firmie ojca dziewczyny, a tak naprawdę nie kocha jej w ogóle. Czy jej życie zmieni jej przyjaciel z "piaskownicy"?

  On jest 2O-letnim właścicielem firmy modelingowej. Współpracował kiedyś z rodzicami Payne więc wie jak rodzina chce załatwić państwa Devdan. Czy pomoże przyjaciółce w kryzysowej sytuacji?


  Zapraszam serdecznie : http://company-arrangements.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Emily wyjeżdża do Londynu, poznaje tam Nialla i Harrego. Jak się dalej potoczą ich losy?
  http://love-the-way-you-lie-horanek.blogspot.com/

  Zapraszam także tutaj : http://nobody-is-hero-fanfiction.blogspot.com/ :))))

  OdpowiedzUsuń
 15. Jestem Cathlyn. Jestem typem buntowniczki, ale to życie mnie do tego zmusiło. Nigdy nie dogadywałam się z mamą, a o siostrze już nie wspomnę. Ojciec wracał wieczorami i tyle go widziałam. Nikt mnie nigdy nie rozumiał. Po śmierci mamy już nic nie było jak dawniej. Czułąm kompletną pustkę, a nastawienie do życia jakby się zmieniło, ale ktoś jednak stał mi do tego na drodze. Marcus - mój chłopak. Nie pozwolił mi odejść. Bił mnie, nieraz namawiał do seksu. Jednak musiałam się z tym uporać. Miałam ważną misję do spełnienia. Musiałam uratować mój świat. Świat aniołów, o którym dotyczhcas nie wiedziałam. To dzięki dwójce ludzi, poznałam kim jestem. Rose- moja niegdyś znienawidzona siostra i on wysoki brunet o imieniu - Liam, który wydawał sie być zwyczajnym chłopakiem, ale nim nie jest. Jest kimś więcej. Kimś kto musiał mnie doprowadzić do tego wszystkiego. Do mojego świata. Świata aniołów, który musimy ochronić przed złem, które stało tak blisko, a ja o tym nie wiedziałam.

  Zapraszam na uncanny-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. "podobno podbijanie świata showbiznesu trzeba zacząć z przytupem. Ha, ja zaczęłam od potknięcia się w szpilkach."
  wielkie plany, małe marzenia, sporo szczęścia i podły charakterek - a to wszystko w metrze siedemdziesiąt sześć: http://noc-zawsze-jest-mloda.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. http://stylinson-fanfiction.blogspot.com/

  Między przyjaźnią a miłością istnieje niewidzialna granica. Sposoby na jej przekroczenie są łatwe, ale niosą ze sobą wiele zmian, których stan zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Gdy uczucie, które zaczyna łączyć dwójkę przyjaciół odwzajemniają obie strony, jego aspekty są znacznie korzystniejsze i otwierają wrota do wiecznego szczęścia. Jednak istnieje również ciemna część wkroczenia w miłość, która jednymi słowy jest nieodwzajemniona, a dotychczasowe relacje wiszą na przysłowiowym włosku mogącym złamać się w każdej chwili.
  Lecz co się dzieje, gdy owy problem dotyczy osób tej samej płci? Czy warto jest zaryzykować tak wiele, by zaspokoić potrzeby niegodziwego serca, które mimo bezskutecznych prób odwrócenia uwagi od obiektu westchnień i tak przezwycięży nad rozumem?
  Larry Stylinson to historia o dwóch najlepszych przyjaciołach, których połączyło nie tylko wspólne marzenie, ale także i podobne charaktery, zainteresowania i pasje. Co się dzieje, gdy jedno z nich uświadamia sobie swoje prawdziwe uczucia względem drugiego?

  OdpowiedzUsuń
 18. Życie Jessicy było poukładane i zaplanowane w każdym szczególe przez jej rodziców. Wszystko zmienia się kiedy zostaje wciągnięta w kryminalną historię. Staje przed decyzją może pozostać w swojej szarej rzeczywistości, lub wkroczyć w zupełnie inny pociągający ale okrutny świat pełen nielegalnych wyścigów, gangów i narkotyków. Co wybierze i czy uda jej się ochronić ludzi których kocha?

  http://iwillalwaysloveyou-janoskians.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. Wystarczy chwila, jeden moment, a życie może obrócić się o 180 stopni. Wyszłam na imprezę jak robię to co tydzień, ale nigdy nie pomyślałabym, że może spotkać mnie takie coś, teraz wiem, że może spotkać to każdą normalną dziewczynę, jak mogłam czuć się wyjątkiem. Jednak ja miałam szczęście w postaci chłopaka o masie tatuaży.
  Zapraszam na moje opowiadanie o Niallu

  http://thisgamehasnorulesbabe.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. "Sława? Powoli wykończy każdego. [...] Nie byłem wystarczająco silny by wytrzymać tę presję.
  To wszystko działo się za szybko. Nie wytrzymałem. Musiałem odejść."

  Zapraszam do śledzenia losów Zayn'a Malika. Może akurat ta historia przypadnie Ci do gustu?

  http://staywithme-sweetie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń